Collection: Grains
-
Sold out
Hazel Munch
Regular price $1.65Regular priceUnit price / perSold out -
Rice, White Basmati, Lundberg - Priced Per Ounce
Regular price $0.39Regular priceUnit price / per -
Quinoa, Tri-Color - Priced Per Ounce
Regular price $0.35Regular priceUnit price / per -
Quinoa, White, Regenerative Organic - Priced Per Ounce
Regular price $0.33Regular priceUnit price / per -
Gluten-Free Regular Rolled Oats - Priced Per Ounce
Regular price $0.25Regular priceUnit price / per -
Rice, Sprouted, Medium Grain Brown - Priced Per Ounce
Regular price $0.30Regular priceUnit price / per -
Rice, Sushi, Lundberg - Priced Per Ounce
Regular price $0.52Regular priceUnit price / per -
Emmer Farro, Heirloom, Camas Country Mill - Priced Per Ounce
Regular price $0.33Regular priceUnit price / per -
Cornmeal, Yellow, Whole Grain, Red Cob, Fairhaven Mills - Priced Per Ounce
Regular price $0.20Regular priceUnit price / per -
Wheat Flour, Unbleached, White, High-Gluten
Regular price $0.16Regular priceUnit price / per -
Flax Seed, Brown - Priced Per Ounce
Regular price $0.25Regular priceUnit price / per -
Yellow Polenta
Regular price $0.30Regular priceUnit price / per